Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30ADIJO POLETJE PDF natisni

 


Poletje je čas, ko je vse bolj sproščeno. Dnevi so topli, igrišča in narava vabijo k razgibavanju in raziskovanju. Vodne igre so priljubljena dejavnost, ki vedno pričara nasmehe na otroške obrazke. Da kepic sladoleda niti ne omenjamo! Skupine otrok se med poletjem združujejo in tako se sklepajo nova prijateljstva. Panoji pred igralnicami pa so polni razglednic s počitnic, ki so nam jih poslali otroci. Koliko novih vtisov in doživetij se skriva v dušicah, ki so obiskale kraje z razglednic. Tako se bo nekaterim kar težko vrniti nazaj v vrtec. Morda bo potrebno posušiti kakšno solzico v vzgojiteljičinem objemu. A igrače in prijatelji hitro povlečejo nazaj v ustaljene tirnice. Vsako novo šolsko leto pa je za določene otroke prav posebno. Za tiste, ki vrtec zapuščajo in se selijo v šolske klopi ter za tiste, ki v vrtec vstopajo prvič. Oboje zna biti stresno a obeta nove izkušnje, pustolovščine in radosti. Dragi prvošolčki, želimo vam obilo zabave, novih prijateljev, znanja in dobrih ocen. In dragi enoletniki, DOBRODOŠLI! Se že veselimo cartanja in igre z vami.

Monika Kastelic