Zahvaljujemo se za razumevanje in vam želimo prijetno pregledovanje informacij na naši spletni strani.

Predstavitev vrtca PDF natisni

Župnijski vrtec je zasebni vrtec s koncesijo. Izvaja vzgojo in izobraževanje za predšolske otroke po programu: Kurikulum za vrtce, program, ki ga določa Strokovni svet RS za splošno izobraževanje.

V vrtcu izvajamo dnevni program. Program je namenjen otrokom od 11 mesecev do vstopa v šolo. Zajema vzgojo, varstvo in prehrano otrok. Izvajajo se v skladu s cilji in načeli uresničevanja ciljev Kurikuluma za vrtce s posebnim poudarkom na pestri in raznovrstnejši ponudbi na vseh področjih dejavnosti predšolske vzgoje.

NAŠE DELO TEMELJI NA VODILU » SPLETAMO DOM VESELJA IN VREDNOT«.

V vrtcu je vpisanih 180 otrok, ki so razporejeni v 10 oddelkov. Vrtec je organiziran na dveh lokacijah (glavna enota in enota Kaplanija), ki se nahajata v neposredni bližini. Življenje v vrtcu se odvija v igralnicah, spodnjem in zgornjem zunanjem igrišču, Beli dvorani, telovadnici in drugih prostorih.

V Beli dvorani v dopoldanskem času potekajo različne dejavnosti vrtca.

V dvorani ob popoldnevih potekajo angleščina in plesne vaje Peter Pan.

Pestro dogajanje v prostorih vrtca je namenjeno predvsem otrokom in pa seveda tudi njihovim staršem, saj v njih zanje pripravljamo zanimiva predavanja, delavnice in prireditve.