Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Kapljice PDF natisni

KAPLJICE (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 17

Starostna skupina: 3-4 leta

Prednostna naloga oddelka: V RITMU MELODIJE SE KAPLJICE VRTE

Vzgojiteljica: Maja Trček

Pomočnica vzgojiteljice: Kristina Učakar

 

 

1, 2, 3…17 kapljic se nas letos je nakapljalo v naši igralnici. Stari smo 3-4 leta, vsi polni energije, zgovorni, nasmejani, samostojni in vedoželjni. Radi hodimo na sprehode, raziskujemo okolico in gozd- že kar brez vrvice, se igramo družabne igre, še raje pa se podimo po igrišču s poganjalci in skiroji. Skupaj nas druži še ena lastnost: smo pravi knjižni molji in vsak dan se radi potopimo v svet pravljic, v katere nas poneseta Maja in Kristina.

 

Letos se bomo podali v svet glasbe in preko nje spoznali živali, števila, zdravo hrano in še marsikaj.

 

otroci z Majo in Kristino