Najem Bele dvorane za izobraževalne dogodke PDF natisni

V Beli dvorani vrtca poleg dejavnosti vrtca v dopoldanskem času, potekajo popoldne različne prireditve.

Vrtec v popoldanskem času privabi obiskovalce, še posebej otroke, z zanimivimi lutkovnimi in gledališkimi predstavami ter ustvarjalnimi delavnicami. V dvorani ob popoldnevih potekajo plesne vaje plesne šole Peter Pan. Pestro dogajanje v prostorih vrtca je namenjeno predvsem otrokom in pa seveda tudi njihovim staršem, saj v njih zanje pripravljamo zanimiva predavanja.

Belo dvorano je možno najeti za različne izobraževalne in kulturne dogodke, ki so vsebinsko povezani z starševstvom in vzgojo otrok. Bela dvorana ponuja prostor večjemu številu obiskovalcev (za natančno število se obrnite na nas s povpraševanjem).