Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Utrinki PDF natisni

UTRINKI (igralnica v: Enota Kaplanija)

Število otrok: 12

Starostna skupina: 3 - 4 leta

Prednostna naloga oddelka: Igra nas združuje in razveseljuje

Vzgojiteljica: Tina Šebenik

Pomočnica vzgojiteljice: Veronika Kobal

 

 

Postali smo Utrinki. Skupaj nas je 12. Stari smo od 3-4 leta. Naša nova soba je manjša, a prijetna. Ni nam dolgčas, saj nam dopoldne prehitro mine. Za vzgojiteljici, Tino in Veroniko imamo kup vprašanj zakaj. Smo ustvarjalni in veseli. Radi plešemo in pojemo. Včasih smo tudi zelo glasni in se težko umirimo. Znamo pa dobro poslušati in upoštevati pravila. Smo zelo povezani in radi se imamo. Veliko časa preživimo v naravi, kjer se sprostimo in smo svobodni. Imamo tudi svoj zelenjavni vrt. Skrbno ga zalivamo in opazujemo, kako rastejo naši pridelki. Radi se igramo v kotičku dom in prebiramo slikanice. Najraje pa poslušamo pravljice. Teh v naši skupini nikoli ne zmanjka, saj skupaj večkrat obiščemo knjižnico.

 

otroci s Tino in Veroniko