Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Zvončki PDF natisni

ZVONČKI (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 14

Starostna skupina: 2 - 3  leta

Prednostna naloga oddelka: V eni roki knjiga, v drugi topla dlan

Vzgojiteljica: Monika Kastelic

Pomočnica vzgojiteljice: Petra Cankar

 

 

Dobrodošli pri Zvončkih! V naši igralnici je 28 otroških ročic. Morda se vam zdijo majhne, ker smo stari šele 2 ali 3 leta. Mi pa vam zagotavljamo, da je v njih dovolj prostora. Dovolj za ljubeče objeme, dovolj, da ponudimo pomoč prijatelju in dovolj, da držijo tudi kakšno igračo. Od igrač imamo še posebej radi knjige. V njih je toliko zanimivega! Bomo letos odkrivali kaj vse je notri. Nič, gremo se mi naprej igrat. Vi se pa lepo imejte in veliko se smejte (tako kot mi J). Cin cin

 

otroci z Moniko in Petro