Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Zvončki PDF natisni

ZVONČKI (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 14

Starostna skupina: 1 - 2  leti

Prednostna naloga oddelka: Jaz sem tak, nihče mi ni enak

Vzgojiteljica: Nina Šemrov

Pomočnica vzgojiteljice: Jasna Kondić

 

 

Skupina ZVONČKI je skupina štirinajstih majhnih »zvončkov«. 7 dečkov in 7 deklic. So najmlajši otroci v vrtcu. Z vstopom v vrtec in prihodom k »zvončkom« se za marsikaterega otroka odprejo vrata v nov svet. Zato, da je prehod v novo okolje-vrtec čim manj stresen skrbiva  vzgojiteljici Nina Šemrov in Jasna Kondić.  Otrokom nudiva naročje, objem in toplo besedo. Veliko se »crkljamo«, jokamo in na koncu tudi smejimo, ker se vrtca vsi veselimo.

Skozi leto bova otroke presenečali z zanimivimi dejavnostmi, lutkovnimi igrami, pravljicami, prepevanjem, plesom, z izdelovanjem poučnih igrač in inovativnimi igrami. Razvijali bomo gibalne sposobnosti v prostoru in na prostem, kjer se sprehajamo po bližnji oklici, na igrišču pa premagujemo ovire in uživamo v peskovniku. Ob deževnih dneh pa nam bo svež zrak ponudil pokrit prostor atrija.