Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Zvezdice PDF natisni

ZVEZDE (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 21

Starostna skupina: 3 - 5 let

Prednostna naloga oddelka: Podaj mi roko

Vzgojiteljica: Veronika Novak

Pomočnica vzgojiteljice:  Mojca Mivšek

 

 

Skupino Zvezde sestavlja pisana druščina otrok, starih od 3-5 let. Čez leto bomo šli z »roko v roki« z malimi in velikimi koraki novim dogodivščinam naproti. Pomagali bomo drug drugemu, se učili sodelovanja in prijateljske igre ter komunikacije. Sodelovali pa bomo tudi s starimi starši otrok ter starejšimi ljudmi, ki jih bomo razveseljevali z obiski na domu ali pa v domu za starejše.

Vsakodnevno pa si že zjutraj podamo roke, sklenemo krog, zapojemo, zarajamo in poklepetamo. Nad Zvezdami pa bdita dve še večji Zvezdi, Veronika in Mojca, ki povezujeta zvezde v celoto.

 

 

otroci z Veroniko in Mojco